Włascicielka Marki Royalknitting Monika Mrowiec

Witam na stronie Royal Knitting

Marka ta jest urzeczywistnieniem moich marzeń o sklepie z ekskluzywnymi, eleganckimi ubrankami dziecięcymi, odznaczającymi się wyrafinowanym stylem. Ich cała produkcja oraz szycie odbywa się we wspólnie prowadzonym z moim mężem zakładzie dziewiarskim “Manufaktura Elisabeth” w Żorach, a dzianiny, z których szyte są ubranka posiadają międzynarodowy certyfikat bezpieczeństwa Oeko-tex. Wdrażane przeze mnie projekty nie mają na celu podążania ślepo za chwilową, przemijającą modą, lecz nawiązują do klasycznej, ponadczasowej elegancji, która łączy zasady prostoty i piękna. W mojej opinii elegancja będzie zawsze obowiązywała, a tak trudno odnaleźć ją na ogólnodostępnym rynku - tym bardziej na rynku odzieży dziecięcej.

Co najważniejsze - oferowane przeze mnie ubranka pod marką Royal Knitting nie są dedykowane tylko i wyłącznie na specjalne okazje mające miejsce kilka razy w roku. Każdy dzień naszego dziecka, już od pierwszych dni na świecie powinien być przeżywany jak najpiękniej, traktowany jak ogromnym dar i zasługujący na jego celebrację - (uświadomiłam to sobie, kiedy 2 lata temu zostałam po raz pierwszy mamą wspaniałej córeczki Julii prezentowanej obecnie na zdjęciach), dlatego oferowane produkty takie właśnie zadanie mają spełniać.

W obecnych czasach zaczynamy bardziej zwracać uwagę na skład materiału z jakiego wykonywane są ubrania, a szczególnie te które mają nosić nasze dzieci, dlatego w ofercie sklepu większość modeli będzie dostępna w kilku wariantach surowcowych i tym samym różnych progach cenowych.

Serdecznie zapraszam do uzupełnienia garderoby Waszych Maluszków o produkty Royal Knitting, które niebawem zaczną się stopniowo pojawiać na FB oraz w sklepie internetowym pod adresem royalknitting.com

Pozdrawiam
Monika Mrowiec - właściciel marki Royal Knitting